U THAS SE JANË TË LIDHUR/ Mos vallë Loredana sapo konfirmoi lidhjen me reperin gjerman? (FOTO) – AlpeGossip
U THAS SE JANË TË LIDHUR/ Mos vallë Loredana sapo konfirmoi lidhjen me reperin gjerman? (FOTO)

U THAS SE JANË TË LIDHUR/ Mos vallë Loredana sapo konfirmoi lidhjen me reperin gjerman? (FOTO)

Reperi i njohur Mozzik dhe Loredana para pak muajsh i dhanë fund lidhjes së tyre. Teksa dyshja kanë nisur procedurat e divorcit, në media po përflitet se Loredana ka nisur një histori të re dashurie me reperin e njohur gjerman Bonez.

Pas këtyre lajmeve, Loredana ka publikuar në Instastoryn e saj disa foto që tregojnë se ajo e ka shoqëruar reperin në koncertin e tij. Postimet ajo i ka shoqëruar me ikonën e një zemrë që është parë nga të gjithë si një konfirmim për lidhjen e tyre. Mirëpo mbetet të presim ndonjë reagim konkret nga dyshja.