NOIZY PËRLOTET NË KONCERT/ Tregon vuajtjet për të arritur ku është sot (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY PËRLOTET NË KONCERT/ Tregon vuajtjet për të arritur ku është sot (FOTO)

NOIZY PËRLOTET NË KONCERT/ Tregon vuajtjet për të arritur ku është sot (FOTO)

Sot Noizy është një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite, është ndër më të paguarit, bën një jetë luksoze dhe është çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave. Mirëpo për të arritur ku është sot, Noizy ka kaluar peripeci e këtë e ka treguar me postimin e fundit në Instagram, që i ka prekur fansat e tij.

Reperi shfaqet i përlotur gjatë një koncerti që mbajti së fundmi. Dashuria e madhe e fansave që i këndojnë këngët e tij me zemër në çdo koncert, ka bërë që Noizy të mos i mbajë dot lot. Reperi shkruan se ka derdhur shumë lot e shumë djersë duke punuar për të arritur suksesin që ka sot. “Shumë lot dhe djersë për të arrit këtu sot”, shkruan Noizy.

View this post on Instagram

shume lot dhe djerse per te arrit ketu sot

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on