“MË NË FUND”/ Fatma Methasani konfirmon lidhjen me shefin e njohur të kuzhinës (FOTO) – AlpeGossip
“MË NË FUND”/ Fatma Methasani konfirmon lidhjen me shefin e njohur të kuzhinës (FOTO)

“MË NË FUND”/ Fatma Methasani konfirmon lidhjen me shefin e njohur të kuzhinës (FOTO)

Mjaftoi një fotografi mes shefit të kuzhinës, Alfio Rrotani dhe moderatores simpatike, Fatma Methasani, për të pranuar publikisht lidhjen me njëri-tjetrin. “Po, lumturia është tek gjërat e vogla”, – shkruante Alfio në fotografinë mjaft romantike me Fatmën.

Ndërsa vetë moderatorja nuk ka folur për këtë histori dashurie, megjithatë ajo sot ka konfirmuar lidhjen me Alfion për ‘Pop Culture’. Fatma nuk ka pranuar të zbulojë detaje të tjera, por është mësuar se ata kanë dy vite të lidhur. Madje sipas gazetarëve të emisionit Fatma dhe Alfio janë prezantuar edhe tek familjet e njëri-tjetrit