MES PULAVE/ Shihni ku e kalon fundjavën Ilva Tare me vajzën (FOTO) – AlpeGossip
MES PULAVE/ Shihni ku e kalon fundjavën Ilva Tare me vajzën (FOTO)

MES PULAVE/ Shihni ku e kalon fundjavën Ilva Tare me vajzën (FOTO)

Mami Ilva Tare ka menduar ta çojë Melody të shohë disa kafshë sot.  Gazetarja ka publikuar një foton në rrjetin social Instagram ku shihet Melody duke parë disa pula.

Vogëlushja është rritur dhe shihet një zonjush me kaçurrela të bukura dhe e veshur me fustn të bardhë.