Festë në shtëpinë e Ledionit dhe Sarës. Moderatori poston foton e adhurueshme me të birin – AlpeGossip
Festë në shtëpinë e Ledionit dhe Sarës. Moderatori poston foton e adhurueshme me të birin

Festë në shtëpinë e Ledionit dhe Sarës. Moderatori poston foton e adhurueshme me të birin

Sot ka festë në familjen e Ledionit dhe Sarës. Moderatori i Top Channel ka publikuar foton e ëmbël në Instagram, ku shfaqet së bashku me djalin e tij London, teksa festojnë ditëlindjen e pjesëtarit të katërt të familjes. Bëhet fjalë për qenin e tyre Jobs, i cili mbush sot shtatë vjeç.

“Gëzuar ditëlindjen bebi ynë leshator. Fotoja nga mamaja e inatosur Sara Hoxha” – shkruan Ledioni. Sakaq, në foto shihet edhe se sa është rritur së fundmi vogëlushi i çiftit të famshëm, i cili qëndron para qenushit duke mbajtur tortën me qiriun në formën e numrit 7.