“NGELA NË DRITARE”/ Këngëtarja shqiptare nuk i mban lotët në ditën e parë të… (FOTO) – AlpeGossip
“NGELA NË DRITARE”/ Këngëtarja shqiptare nuk i mban lotët në ditën e parë të… (FOTO)

“NGELA NË DRITARE”/ Këngëtarja shqiptare nuk i mban lotët në ditën e parë të… (FOTO)

Big Basta dhe Vesa Luma prej disa muajsh janë zhvendosur të jetojnë në Zelandën e Re me të birin, Lian. Ata janë mjaft aktivë në rrjete sociale, sidomos Vesa e cila poston herë pas here momente nga përditshmëria familjare.

Postimet e saj janë kryesisht me të voglin e familjes, i cili duket se tani është rritur dhe ka filluar kopështin. Vetë këngëtarja  ka publikuar foton e të birit në ditën e parë të kopështit dhe ka ndarë emocionet e saj në këtë ditë të rëndësishme të Lianit.

“Dita e parë kopësht! Ngela në dritare” – shkruan këngëtarja mbi foto duke e shoqëruar me emojin e të qarës.