“E ZHYTUR” NË LUKS/ Morena ngre bluzën sipër dhe pozon para pasqyrës (FOTO) – AlpeGossip
“E ZHYTUR” NË LUKS/ Morena ngre bluzën sipër dhe pozon para pasqyrës (FOTO)

“E ZHYTUR” NË LUKS/ Morena ngre bluzën sipër dhe pozon para pasqyrës (FOTO)

Morena Taraku është një prej fytyrave publike që përdor në masë të madhe rrjetet sociale.

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk ngurron ta ekspozojë përmes imazheve.

Morena së fundi ka postuar një fotografi në InstaStory, përmes së cilës provokon para pasqyrës.

E veshur në sportive, ajo vendosi të pozonte para pasqyrës duke ngritur bluzën sipër dhe vuri në pah belin e sheshtë.

Sa i përket jetës profesionale, projekti i fundit nga Morena është “Femnat” në bashkëpunim me Dj PM dhe DJ Dagz.