“SEZONI I FESTAVE”/ Ja disa veshje për “party” që duhet t’i bëni tuajat (FOTO) – AlpeGossip
“SEZONI I FESTAVE”/ Ja disa veshje për “party” që duhet t’i bëni tuajat (FOTO)

“SEZONI I FESTAVE”/ Ja disa veshje për “party” që duhet t’i bëni tuajat (FOTO)

Festat e dhjetorit janë karakteristike për çdo fundit dhe mjaft rëndësi i kushtohet edhe veshjeve për secilën nga ditët e festave.

AlpeNews.al edhe këtë herë ju vjen në ndihmë me disa kombinime të gatshme të cilat jua bëjnë zgjedhjen akoma më të lehtë.

Shohim se xixat e teminat të cilat janë padyshim trendi i këtij viti po pushtojnë pasarelat dhe sigurisht edhe ju duhet ti keni në garderobën tuaj.