Kim Kardashian zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës së saj dhe është kaq e ëmbël… (FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës së saj dhe është kaq e ëmbël… (FOTO)

Kim Kardashian zbulon për herë të parë fytyrën e vajzës së saj dhe është kaq e ëmbël… (FOTO)

Me 16 janar 2017, nëna surrogate që Kim kishte zgjedhur të sillte në jetë fëmijën e saj të tretë, lindi.

Prindërit vendosën ta quanin vogëlushen Chicago West, emri i së cilës shkaktoi goxha zhurmë.

38 vjeçarja vendosi të mos e publikonte fytyrën e saj, për të pritur momentin e përshtatshëm. Dhe si duket ky moment ishte mbrëmë sepse Kim publikoi fytyrën e Chicago-s e cila duket aq e ëmbël. Madje kishte nga ata që mendoin se ngjante shumë me djalin e saj, Saint West.