Olsi i BB9 drastik: Kur më fal babai im, të tjerët… (FOTO) – AlpeGossip
Olsi i BB9 drastik: Kur më fal babai im, të tjerët… (FOTO)

Olsi i BB9 drastik: Kur më fal babai im, të tjerët… (FOTO)

Ish-banori i Big Brother 9 Olsi Klosi ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pjesëmarrja e tij në reality show.
Duket se ai i ka kujtuar me nostalgji kohën e kaluar në Big Brother, por gjithashtu ka dhe një mesazh për ndjekësit e tij:

“Momente qe do Kujtohen gjat…kur mfal Baba im per ato gjona qe kam bo per tjeret sdu tja di fare. Vetem ju uroj Shendet,”-përfundon Olsi në Instagram.

Ai kujtohet gjithashtu për lidhjen e tij të vrullshme me Fjorentinën, histori e cila përfundoi pak kohë pasi kishin dalë nga Big Brother.