JE E VIRGJËR? Ronela Hajati jep përgjigjen që nuk pritej: Si shoqet...(FOTO) - AlpeGossip
JE E VIRGJËR? Ronela Hajati jep përgjigjen që nuk pritej: Si shoqet…(FOTO)

JE E VIRGJËR? Ronela Hajati jep përgjigjen që nuk pritej: Si shoqet…(FOTO)

E ftuar në emisionin “NIN”, gjatë rubrikës “Haje ose thuaje”, Ronela Hajati është vënë përballë disa pyetjeve të sikletshme të cilave ka refuzuar t’i përgjigjet.

E pyetur nga Alaudin Hamiti se me cilin prej kolegëve në muzikë ka flirtuar, Ronela ka nisur të qeshë dhe ka thënë se nuk është nga ata tipa që flirton, duke refuzuar të japë edhe një emër me të cilin ka flirtuar.

“Je e virgjer?” e pyet moderatori, të cilit këngëtarja ja ka kthyer:

“Jam edhe unë, si të gjitha shoqet e mia jam edhe unë.”