"JAM MË E MIRË SE FEMRA JOTE E RADHËS"/ Ilda e bën Klevisin të pendohet pas ndarjes (FOTO) - AlpeGossip
“JAM MË E MIRË SE FEMRA JOTE E RADHËS”/ Ilda e bën Klevisin të pendohet pas ndarjes (FOTO)

“JAM MË E MIRË SE FEMRA JOTE E RADHËS”/ Ilda e bën Klevisin të pendohet pas ndarjes (FOTO)

Pak muaj më parë në media bëri bujë lajmi se moderatorja e njohur Ilda Bejleri i kishte dhënë fund lidhjes me ish-deputetin e Partisë Demokratike Klevis Balliu.

Burime për “Gazeta shqiptare” kanë treguar se Klevisi dhe Ilda janë ndarë e ribashkuar shumë herë, por kjo ndarje është përfundimtare.

Pas ndarjes, Ilda vazhdoi me jetën e  saj dhe vazhdimisht në rrjetet sociale ka publikuar foto dhe video që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ku shihet me pushime në Turqi.

Në foton që është komentuar nga të gjithë, Ilda ka shkruar:  “Unë jam më e mirë se ish-i yt, dhe më e mirë se tjetra në rradhë”, duke bërë që fansat të aludojnë se këtë mesazh e ka për ish të dashurin e saj Klevisin.