Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, publikon FOTON e djalit të porsalindur – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, publikon FOTON e djalit të porsalindur

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, publikon FOTON e djalit të porsalindur

Këngëtarja e hitit “Pasoja dashurie” dhe ish-missi i Kosovës, Drenusha Latifi, është bërë ditën e sotme nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, foton e të cilit e ka publikuar bashkëshorti i këngëtares, Atilla Kardes, me të cilin ajo jeton në Suedi.

“Mirëseerdhe”, ka shkruar Atilla në imazhin e të birit të sapodalë në jetë, duke e shpërndarë në profilin e tij në Facebook.