ME FUSTAN TË NGJITUR PAS TRUPIT/ Luana Vjollcës i dalin të gjitha format (FOTO) – AlpeGossip
ME FUSTAN TË NGJITUR PAS TRUPIT/ Luana Vjollcës i dalin të gjitha format (FOTO)

ME FUSTAN TË NGJITUR PAS TRUPIT/ Luana Vjollcës i dalin të gjitha format (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që nuk mungojnë postimet sensuale e jo pak herë provokuese.

Vajzat e kanë zili e djemtë mbeten me “gojë hapur”. Së fundi bjondja bukuroshe ka postuar në Instagram disa foto me një fustan blu, i cili i rri ngjitur pas trupit dhe i tregon më së miri format dhe asetet perfekte.

 

“Ps. Fustani eshte dizenjuar nga ekipi i “LuanaStore” dhe rri perfekt ne trup”, shkruan ajo krahas fotove sensuale.