VAJZA VËMENDJE/ 10 ngjyrat e flokëve që do të bëjnë namin në vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/ 10 ngjyrat e flokëve që do të bëjnë namin në vjeshtë (FOTO)

VAJZA VËMENDJE/ 10 ngjyrat e flokëve që do të bëjnë namin në vjeshtë (FOTO)

Nuk e dimë nëse i keni mbaruar apo jo pushimet, por tashmë është koha të mendoni për vjeshtën dhe trendet e saj.

Shumë shpejt do të vijë ajo koha kur do të na duhet të ndryshojmë gjithçka madje edhe ngjyrën e flokëve, që na janë djegur fare nga dielli këtë verë.

Ne po ju sjellim sot 10 ngjyrat e flokëve që do t’i shihni kudo këtë sezon vjeshte që po afron dhe që janë të larmishme.

Nga flokët me nuanca rozë e deri te e kuqja vibrante, këto janë 10 ngjyrat e flokëve që duhet t’i provoni me patjetër këtë sezon!

Flokët pink me nuanca lejla!

Bjondja me fije platini!