GATI TË BËJNË NAMIN/ Ledri dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
GATI TË BËJNË NAMIN/ Ledri dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën e re (VIDEO)

GATI TË BËJNË NAMIN/ Ledri dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën e re (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë Ledri Vula tregoi se do të sjellë një projekt të ri muzikor dhe surpriza qëndron tek këngëtari me të cilin ka bashkëpunuar.

Ledri zbuloi se ka bashkuar forcat me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu  dhe kënga sapo është publikuar.