A DO LIDHET EINXHEL ME DAGZ? Flet miku i moderatores: Nëse ata nuk bëhen çift… – AlpeGossip
A DO LIDHET EINXHEL ME DAGZ? Flet miku i moderatores: Nëse ata nuk bëhen çift…

A DO LIDHET EINXHEL ME DAGZ? Flet miku i moderatores: Nëse ata nuk bëhen çift…

Ditën e sotme në emisionin “Fun Club BB VIP” janë komentuar momentet më pikante të ndodhura ditët e fundit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

I ftuar në studio ishte balerini i njohur, Graciano Tagani, i cili është miku i Einxhel Shkirës. Ai komentoi marrëdhënien që ka moderatorja me Dj Dagz dhe debatet që ka pasur me Arjolën dhe Ilirin.

“Unë do them diçka, që e di që do më vras kur të dalë. Einxhel ka kohë që nuk ka një lidhje, do kohë që të lirohet. Dagzi sillet shumë mirë, është ajo që ka vendos një mur. Nëse do më kishte pyetur një javë më parë do thosha se Einxhel nuk e pëlqen Dagz, por pas atyre lotëve është ndryshe. Nëse ata nuk bëhen çift, do hyj vetë në shtëpi”, tha balerini i njohur.