ME PUSHIME NË TURQI/ Ermal Fejzullahu takon kuzhinierin e famshëm (FOTO) - AlpeGossip
ME PUSHIME NË TURQI/ Ermal Fejzullahu takon kuzhinierin e famshëm (FOTO)

ME PUSHIME NË TURQI/ Ermal Fejzullahu takon kuzhinierin e famshëm (FOTO)

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka nisur pushimet së bashku me familjen në Turqi.
Bashkë me të është edhe artistja e njohur, Kida e cila ka raporte tejet të mira me familjen e këngëtarit.

Si çdo artist tjetër edhe Ermali ka takuar kuzhinierin më të famshëm në Turqi, Nusret ku ndau një fotografi në Instagram.

“Me balin Nusret”, shkruan ai gjersa shfaqet i buzëqeshur.  Të shumta ishin komentet që pranoi nga fansat dhe miqtë e tij, duke mos munguar edhe ato pozitive.

Nga ana tjetër Ermali pati një verë mjaft të angazhuar me koncerte dhe ahengje të ndryshme. “Flakë” dhe “Daja”, janë bashkëpunimet e suksesshme që morën miliona klikime në kanalin, Youtube.

View this post on Instagram

Me Balin Nysret 🤣

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on