Françeska “DJEG” Amsterdamin/ Del pa reçipeta dhe ekspozon…(FOTO) – AlpeGossip
Françeska “DJEG” Amsterdamin/  Del pa reçipeta dhe ekspozon…(FOTO)

Françeska “DJEG” Amsterdamin/ Del pa reçipeta dhe ekspozon…(FOTO)

Prej ditësh Françeska Jaçe ndodhet në Amsterdam, një nga destinacionet e saj të preferuara.
Pasi ka dalë të bëjë blerje Françi ka provokuar me pamjen e saj.

Ish banorja e zjarrtë mban veshur një bluzë të ngjitur pas trupit që lejon ekspozimin e thithkave të gjtoksit të saj pa reçipeta.

Modelja sexy di gjithmonë të vihet në qendër të vëmendjes.