SI SHKOI TAKIMI MES KUNETËRVE”? Dj PM dhe Ditea Berisha rrëfejnë momentin – AlpeGossip
SI SHKOI TAKIMI MES KUNETËRVE”? Dj PM dhe Ditea Berisha rrëfejnë momentin

SI SHKOI TAKIMI MES KUNETËRVE”? Dj PM dhe Ditea Berisha rrëfejnë momentin

Dj PM dhe Ditea Berisha, motra e Sarës, konkurrente e Big Brother Vip, janë ftuar në Fan Club në Top Channel, këtë të dielë.

Ata janë takuar një ditë më parë në Tiranë, ndërsa kanë biseduar për marrëdhënien mes Pajtimit dhe Sarahs.

Duket që ka një marrëdhënie të mirë mes Diteas edhe Dj PM, pasuar nga takimi i babait të vajzave me të gjatë spektaklit të së premtes.

Dj PM dhe Sarah Berisha janë një ndër çiftet e krijuar në Big Brother Vip, ndërsa nuk dihet se si do të shkojë jashtë shtëpisë, me daljen e djalit.