Momenti më i bukur i ditës, Zaimina Vasjari ndan me të gjithë videon më të ëmbël – AlpeGossip
Momenti më i bukur i ditës, Zaimina Vasjari ndan me të gjithë videon më të ëmbël

Momenti më i bukur i ditës, Zaimina Vasjari ndan me të gjithë videon më të ëmbël

Ish-Miss Shqipëria, Zaimina Vasjari solli në jetë para pak muajsh vajzën e saj Khloe. Ardhja në jetë e së voglës e tërhoqi edhe një herë vëmendjen nga bukuroshja e ekranit. Pavarësisht se nuk e kemi parë më në skenë duke kënduar, Zaimina vazhdon të jetë aktive dhe shpesh merr vëmendjen e portaleve më postimet e saj në ‘Instagram’.

E vendosur që të bijën ta mbajë sa më larg syve të publikut, ajo ka ndarë me të gjithë sot një video shumë të veçantë me Khloe. Në video duken nënë e bijë tek luajnë me njëra-tjetrën, ndërsa në sfond dëgjohet e qeshura e çiltër e së voglës.