CEREMONI BUZË DETIT/ Ja çifti i famshëm shqiptar që po martohet(FOTO) – AlpeGossip
CEREMONI BUZË DETIT/ Ja çifti i famshëm shqiptar që po martohet(FOTO)

CEREMONI BUZË DETIT/ Ja çifti i famshëm shqiptar që po martohet(FOTO)

Ata janë ndër çiftet më të përfolur në botën e showbizit, e sidmos për jetën e tyre private.

Bëhet fjalë për këngëtarin Blero, dhe bukuroshen Afrona Dika. Jo pak herë janë bërë kryetema e mediave rozë për shkak të ndarjes dhe ribashkimeve të shpeshta, por tani çifti e paska ndarë mendjen, pasi kanë vendosur të martohen.

Lajmin e ka dhënë për ndjekësit Afrona në Instagram, e cila ka postuar një foto të një ceremonie dasme buzë detit, foto në të cilën ka etiketuar edhe Bleron.