E MBANI MEND GUGUN? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
E MBANI MEND GUGUN? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO+VIDEO)

E MBANI MEND GUGUN? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO+VIDEO)

Me siguri të gjithë e mbani mend këngëtaren Gugu që dikur bëri bujë me deklaratën e saj kur tha se ishte biseksuale, e ftuar tek “Zonë e lirë”. Gugu u kthye në një nga vajzat më të komentuara dhe që shpesh tërhiqte vëmendjen me fotot që postonte në rrjete sociale ku tregonte format.

Megjithatë prej kohësh nuk kishim dëgjuar për Gugun, por së fundmi ajo është rikthyer dhe ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull “Faj” që është pëlqyer shumë nga publiku.

Gugu tanimë bën një jetë mes Shqipërisë e Belgjikës dhe vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot më të reja të këngëtares./Xing.al