Pasi Adelina tha mendimin e saj për Encën në emision, reagon këngëtarja: Po unë ty të… (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi Adelina tha mendimin e saj për Encën në emision, reagon këngëtarja: Po unë ty të… (VIDEO)

Pasi Adelina tha mendimin e saj për Encën në emision, reagon këngëtarja: Po unë ty të… (VIDEO)

Enca i shpreh dashurinë publikisht këngëtares shqiptare!

Enca është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare e cila javët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes prej këngës së saj “Dua”. Përveç fansave, të cilët janë të shumtë në numër padiskutim, Enca gëzon edhe suportin e shumë kolegëve. E kur kjo mbështetje të vjen nga Adelina Ismaili, e cilësuar si diva e muzikës shqiptare, ka shumë vlerë. Adelina ishte e ftuar tek “Elite Show”, emisioni i Elita Rudit ku ka treguar se i pëlqen Enca si këngëtare dhe ia njeh zërin shumë mirë.

“Ia njoha zërin. Encën e kam takuar për herë të parë në Sarandë para shumë kohësh. Është e lezetshme” – është shprehur Adelina.

“Adelina, edhe unë të dua shumë. Dashuri me shikim të parë në fakt.”, – ka shkruar Enca në Instastory teksa ka shkëputur momentin e intervistës së Adelinës.