PA ALKOOL DHE JETË NATE/ Enkel Demi prej 10 vitesh në “dietë” dhe nuk e dinim (VIDEO) – AlpeGossip
PA ALKOOL DHE JETË NATE/ Enkel Demi prej 10 vitesh në “dietë” dhe nuk e dinim (VIDEO)

PA ALKOOL DHE JETË NATE/ Enkel Demi prej 10 vitesh në “dietë” dhe nuk e dinim (VIDEO)

Gazetari i njohur shqiptar, Enkel Demi ka 10 vjet që ka hequr dorë nga alkooli dhe nga daljet netët vonë. Por fundjavën e kaluar vendosi që të ndiqte performancën e Gjergj Kacinarit.

I ftuar në “Mos i fol shoferit” , ai e rrëfeu daljen që gjënë më transgresive pasi nuk kishte dëgjuar asnjëherë muzikë duke pirë lëng frutash.

Enkel Demi: E kam bërë fundjavën që kaloi. Kisha 10 vjet pa dalë, mora cikën time dhe shkova në mes të natës tek “The Doors Tribute” që e bënte George Kacinari. Më pëlqeu atmosfera dhe nuk e kisha dëgjuar ndonjëherë muzikën e Xhimit me lëng frutash. Në një moment thashë, ika se pjeshkëzimi nuk mund të arrijë.