“GJITHË JETËN DO MË NDJEKI FIGURA JOTE”/ Roza Lati sapo na përloti me urimin për të atin (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHË JETËN DO MË NDJEKI FIGURA JOTE”/ Roza Lati sapo na përloti me urimin për të atin (FOTO)

“GJITHË JETËN DO MË NDJEKI FIGURA JOTE”/ Roza Lati sapo na përloti me urimin për të atin (FOTO)

Roza Lati është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.Ajo dallohet për karakterin e çiltër dhe pa komplekse. Moderatorja e ka treguar shpesh në media dashurin për të atin,të cilin e ka humbur kur ka qenë e vogël.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto dhe bën urimin që na përloti të gjithëve.

“Nuk mbaj mend shume nga ty.. Por mbaj mend qe prane teje.. ndihesha e mbrojtur nga cdo gje. Di qe nga ty kam marr krenarine e tepruar. Fiksimin per pastertine. Nervin per ta bere dicka si dua une deri ne fund. Nuk dorezohem sic nuk dorezoheshe ti derisa saktifikoj dhe shendetin tim. Dua kafshet si ty. Dua kuajt dhe shoh dokumentare me kuaj si ty. Deti…. dua detin si ty…. notoj si ty. Jam e eger si ty. Jam shpirt i lire dhe e cmendur si ty. Te dua bab… gjithe jeten do me ndjeki figura jote… sepse ah dreqin… te ngjaj kaq shume!!!!! #GezuarDitelindjenONjeriMadheshtor“: shkruan Roza krah fotos.