E PAPËRBALLUESHME/ Nicki Minaj “tërbon” fansat me format e saj (FOTO) - AlpeGossip
E PAPËRBALLUESHME/  Nicki Minaj “tërbon” fansat me format e saj (FOTO)

E PAPËRBALLUESHME/ Nicki Minaj “tërbon” fansat me format e saj (FOTO)

Ajo shpesh përshëndet fansat e saj me foto mjaft foto.

Dhe këtë gjë Nicki Minaj e bëri të shtunën teksa postoi një foto ku dukej mjaft seksi.

35 vjeç është padyshim një ndër reperet më të kërkuara për momentin në botë.