”ME NJË **** SI BLEONA QERETI”/ Këngëtarja reagon për herë të parë pasi Stresi e përmendi në këngë (FOTO) – AlpeGossip
”ME NJË **** SI BLEONA QERETI”/ Këngëtarja reagon për herë të parë pasi Stresi e përmendi në këngë (FOTO)

”ME NJË **** SI BLEONA QERETI”/ Këngëtarja reagon për herë të parë pasi Stresi e përmendi në këngë (FOTO)

Ditën e djeshme reperi Stresi publikoi këngën e tij më të re me titull “Nuk o veç gang”, në bashkëpunim me MRK. Kënga u pëlqye shumë nga fansat dhe një frazë që tërhoqi vëmendje nga teksti ishte ajo ku Stresi përmendte Bleona Qeretin.

Bleona e ka mbështetur reperin duke postuar këngën e tij në Instastory e duke shkruar pjesën që Stresi e përmend në tekst: “Me një *** si Bleona Qereti. Stresi e dashuroj këtë këngë”.

Një pjesë tjetër që i ka pëlqyer Bleonës ka qenë ajo kur Stresi këndon: “S’merrna me **** me silikon”.