U BË GJYSHE PËR HERË TË PARË/ Remzie Osmani na prezanton mbesën (FOTO) – AlpeGossip
U BË GJYSHE PËR HERË TË PARË/ Remzie Osmani na prezanton mbesën (FOTO)

U BË GJYSHE PËR HERË TË PARË/ Remzie Osmani na prezanton mbesën (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie Osmani pak ditë më parë u bë gjyshe. Nusja e saj, Gëzimja solli në jetë një vajzë. Lajmin e bukur e dha djali i Remzies, Hamzai i cili publikoi një foto me nusen dhe vajzën e porsalindur. Hamzai zbuloi se vogëlushes i kanë vendosur emrin Emma.

Së fundmi Remzie e ka prezantuar vogëlushen me fansat e saj në Instagram duke falenderuar të gjithë për urimet e përzemërta.

“Te gjithe ju qe na uruat ju pershendes me mbesen time te bukur Emma”