DO BËJNË NAMIN/ Ronela Hajati dhe këngëtari i njohur latin bëhen bashkë (FOTO) – AlpeGossip
DO BËJNË NAMIN/ Ronela Hajati dhe këngëtari i njohur latin bëhen bashkë (FOTO)

DO BËJNË NAMIN/ Ronela Hajati dhe këngëtari i njohur latin bëhen bashkë (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka realizuar së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory, gjatë së cilës ka zbuluar bashkëpunimin më të ri.

Ronela do bashkëpunojë me këngëtarin e njohur latin, Jay Santos, mirëpo nuk e ka zbuluar datën. “A do të ketë një bashkëpunim me Jay Santos?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. “Po…por më vonë”, ka konfirmuar këngëtarja.

Kujtojmë se Ronela është përfolur shumë në media, pas ndarjes së saj nga Young Zerka.