“MË KANË RËNË TË FIKËT NË RRUGË DHE…”/ Soni Malaj rrëfen luftën me anoreksinë: Rrija me një kafe gjithë ditën – AlpeGossip
“MË KANË RËNË TË FIKËT NË RRUGË DHE…”/ Soni Malaj rrëfen luftën me anoreksinë: Rrija me një kafe gjithë ditën

“MË KANË RËNË TË FIKËT NË RRUGË DHE…”/ Soni Malaj rrëfen luftën me anoreksinë: Rrija me një kafe gjithë ditën

Pasditen e sotme këngëtarja e njohur Soni Malaj ka qenë e ftuara e Ardit Gjebreas tek “E diela shqiptare”.

Ajo ka treguar se ka qenë e shëndetshme shumë vite më parë dhe hoqi dorë nga ushqimi duke dashur të dobësohej. Derisa një ditë i kanë rënë të fikët në rrugë dhe kuptoi që ishte në fazat e para të anoreksisë.

”Rrija me një kafe gjithë diten, nuk haja dhe madje mbaja ushqimin në gojë nuk e kaloja se doja të isha e dobët si vajzat e tjera të grupit. Gjeta ekuilibrin falë mamit ajo teksa më rrinte te koka më thoshte te Titaniku fitoi Roza që ishte më e shëndetshme jo ai i dobti.”- ka treguar Soni.

Më tej ajo ka shtuar se ekuilibrin dhe të qënit e shëndetshme e ka vetëm fale mamit dhe palestrëUs.