“Para dhe pas kredisë”/ Të njohur përmes televizionit, ja si dukeshin dikur të famshmit shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
“Para dhe pas kredisë”/ Të njohur përmes televizionit, ja si dukeshin dikur të famshmit shqiptarë (FOTO)

“Para dhe pas kredisë”/ Të njohur përmes televizionit, ja si dukeshin dikur të famshmit shqiptarë (FOTO)

Ne jemi mësuar t’i shohim në ekranet e televizioneve shqiptare dhe i kemi parë shpesh të komentohen në mediat rozë, për mirë apo për keq.
Mirëpo Vip-at shqiptarë nuk kanë qenë gjithmonë kaq të rritur dhe shumë prej tyre kanë i kanë zbuluar fotot e fëmijërisë, atëherë kur bota e internetit dhe kamerat moderne të aparateve nuk ishin kaq të njohura.

Disa prej tyre i kanë ruajtur tiparet e të tjerë jo, por e rëndësishme është që disa mund t’i njohim pavarësisht make up-it apo ndryshimeve të tjera.

Në galerinë e mëposhtme ju sjellim figurat e njohura të ekranit tonë, para disa vitesh kur nuk ishin kaq të njohur.