Zajmina Vasjari përfundimisht është mami më seksi! Fotoja e saj e fundit do t’ju “tërbojë” fare – AlpeGossip
Zajmina Vasjari përfundimisht është mami më seksi! Fotoja e saj e fundit do t’ju “tërbojë” fare

Zajmina Vasjari përfundimisht është mami më seksi! Fotoja e saj e fundit do t’ju “tërbojë” fare

Zaimina Vasjari vazhdon të mbetet prej vitesh një nga këngëtaret për të cilën publiku ka gjithnjë interes të dijë si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private e sidomos së fundmi që është bërë nënë e një vajze.

Pas lindjes, Zaimina i ktheu shumë shpejt linjat trupore dhe këtë verë nga ajo nuk po mungojnë foto me bikini.

Në foton e fundit këngëtarja shfaqet super seksi e shtrirë në shezlong, teksa merr rreze dielli, e veshur me bikini të zeza të vogla që i tregojnë gjoksin bombastik. Ajo që bie në sy është se edhe këngëtarja është inspiruar nga mania më e fundit në Instagram, por vetëm për ta vendosur “caption” në foto.