FANSI IA SHAN BURRIN “ÇIFUT”/ Emina Cunmulaj i jep përgjigjen tipike shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
FANSI IA SHAN BURRIN “ÇIFUT”/ Emina Cunmulaj i jep përgjigjen tipike shqiptare (FOTO)

FANSI IA SHAN BURRIN “ÇIFUT”/ Emina Cunmulaj i jep përgjigjen tipike shqiptare (FOTO)

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare Emina Cunmulaj, njihet për thjeshtësinë, bukurinë, e të njëjtën kohë edhe humorin që ka. Ajo asnjëherë nuk e ka fshehur prejardhjen që ka, dhe këtë e dëshmon duke postuar herë pas herë video teksa shihet duke kënduar e folur në gjuhën shqipe.

Emina dhe partneri i saj Sam Nazarian kaluan kohë cilësore me njëri-tjetrin mbrëmjen e së shtunës dhe modelja publikoi një foto ku ku çifti shfaqet i lumtur dhe shumë “classy.

Një nga komentet që bie në sy është ai i një ndjekësi, të cilit Emina vendosi që t’i jepte edhe reagimin e saj. Ti e mirë shumë, por burrin çifut”, shkruan dikush në komente.

Nëna e dy fëmijëve i dha përgjigjen tipike shqiptare me një batutë:

“T’ia marrësh të keqen e thoit”.