“MË FTUAN TË KËNDOJA DHE NUK M’I DHANË LEKËT”/ Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm (VIDEO) – AlpeGossip
“MË FTUAN TË KËNDOJA DHE NUK M’I DHANË LEKËT”/ Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm (VIDEO)

“MË FTUAN TË KËNDOJA DHE NUK M’I DHANË LEKËT”/ Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm (VIDEO)

Xhoi ishte një nga këngëtaret e reja që spikati këtë vit në “Kënga Magjike” me këngën “Aq sa më do”.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Dikush” në  “Gazeta Shqiptare” ajo foli rreth muzikës dhe eksperiencave të saj. Ndër të tjera këngëtarja zbuloi dhe një incindent aspak të këndshëm me të cilin ishte përballur në një ditëlindje ku ishte ftuar.

Xhoi tregoi se ishte ftuar të këndonte në nje festë ditëlindje, por në fund e kishin përzënë pa i dhënë lekët. I zoti i shtëpisë pretendonte se ata kishin shkuar pa ftuar.

“Nuk e dimë kush ju ka sjellë tha zoti i shtëpisë. As lekët që na hodhën nuk na i dhanë. Si përfundim unë u acarova dhe ika” – u shpreh Xhoi.