JANË TREND DHE TË LEHTA PËR T’U KOMBINUAR/ Këto janë këpucët e “Hirushes” që po fiksojnë vajzat VIP – AlpeGossip
JANË TREND DHE TË LEHTA PËR T’U KOMBINUAR/ Këto janë këpucët e “Hirushes” që po fiksojnë vajzat VIP

JANË TREND DHE TË LEHTA PËR T’U KOMBINUAR/ Këto janë këpucët e “Hirushes” që po fiksojnë vajzat VIP

Shpesh herë kur vishemi dhe kombinohemi një detaj tjetër që do edhe më shumë vëmëndje janë këpucët të cilat duhet t’i zgjedhesh dhe t’i kombinosh më së miri me veshjen.

Harrojeni çdo lloj këpuce që mund të keni në koleksionin tuaj pasi tani është trendi i këpucëve transparente të kristalta ose ndryshe mund t’i quajmë edhe si këpucët e Hirushes.

Këto këpucë janë trend i 2021 dhe po preferohen shumë nga vajzat e showbizzit shqiptar pasi janë të thjeshta dhe e kanë pasur më të lehtë për t’i kombinuar me veshjet e tyre.

Nga Klea Huta, Luana Vjollca, Elita Rudi e deri tek Kejvina Kthjella i kanë në garderobën e tyre këto lloj këpucësh dhe në këbët e tyre duken shumë bukur dhe me veshjet që kanë veshur.

Alpegossip.al ju sjell fotot e tyre me këpucët e Hirushes dhe ua lë ju në dorë nëse do i merri një palë si ato.