NË PRITJE TË ËMBËL/ Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTOT) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTOT)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTOT)

Jonida Vokshi është në pritje të bebit nr.2 Lajmin e bukur moderatorja e dha gjatë prime të “Big Brother VIP Kosova”. Jonida falenderoi të gjithë për urimet dhe tha se është shumë e lumtur që këtë rrugëtim si moderatore e Big Brother VIP Kosova po e vazhdon me kaq emocione të bukura.

Në pritje të bebit nr.2, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur

Fill pas spektaklit ajo postoi disa foto në Instagram ku tregoi për herë të parë barkun e rrumbullakosur, të cilin e kishte mbajtur të fshehur për kaq kohë.

Në pritje të bebit nr.2, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur

“Lumturi”, shkruan Jonida krah fotove teksa ka marrë urime të shumt.

Në pritje të bebit nr.2, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur