“BUZËQESHJET PRANË NJËRI-TJETRIT JANË…”/ Në ditën e lindjes së të ëmës Bieta Sulo i bën dedikim dhe jep mesazhin e veçantë për të gjithë – AlpeGossip
“BUZËQESHJET PRANË NJËRI-TJETRIT JANË…”/ Në ditën e lindjes së të ëmës Bieta Sulo i bën dedikim dhe jep mesazhin e veçantë për të gjithë

“BUZËQESHJET PRANË NJËRI-TJETRIT JANË…”/ Në ditën e lindjes së të ëmës Bieta Sulo i bën dedikim dhe jep mesazhin e veçantë për të gjithë

Moderatorja Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram gëzimin e familjes së saj, pasi e ëma feston ditëlindjen.

Bieta ka pozuar me mamanë dhe të voglin e saj Kroin, pranë pemës së Krishtlindjeve.

Siç moderatorja ka treguar, këtë vit kishte menduar shumë skenarë për të festuar ditëlindjen e të ëmës, mirëpo s’ka mundur të realizojë dot asnjërin prej tyre për shkak të pandemisë.

Pavarësisht kësaj situate, Bieta vazhdon të jetë e lumtur që po feston në shtëpi, pranë pemës së festave dhe njerëzve të saj të zemrës.

Në këto ditë të vështira, moderatorja e “Ftesë në 5” ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ndjekësit e saj:

“Une me mamin, Kroi me nona Leven, e cila sot ka 65 vjetorin… shume skenare kisha menduar per organizimin e ketij pervjetori, por jeta paska planet e saj… Pastaj mendova: sa rendesi kane restorantet e zbukurimet, organizimet dhe shumecka, perpara te qenit bashke rreth pemes? Buzeqeshjet prane njeri-tjetrit jane gjithe sa mund t’i kemi e t’i gezohemi vertete kesaj jete 🎊🎉❤️🎂🤗”

https://www.instagram.com/p/CIbkolgnJLi/?utm_source=ig_web_copy_link