“JAM SHUMË E LUMTUR…”/ Almeda Abazi i thotë të gjitha nga kënga e preferuar e Efes shqip deri tek shtatzënia e dytë – AlpeGossip
“JAM SHUMË E LUMTUR…”/ Almeda Abazi i thotë të gjitha nga kënga e preferuar e Efes shqip deri tek shtatzënia e dytë

“JAM SHUMË E LUMTUR…”/ Almeda Abazi i thotë të gjitha nga kënga e preferuar e Efes shqip deri tek shtatzënia e dytë

Disa ditë më parë, Almeda Abazi zbuloi përmes një postimi shumë të ëmbël përkrah bashkëshortit të saj, Tolgahan Sayisman, se do të bëhet sërish nënë. Aktorja zgjodhi tre poza për të dhënë lajmin e bukur, ku shfaqej me partnerin në kopshin e shtëpisë dhe mbante me dorë barkun tashmë të rrumbullakosur.

Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj, i vogli/e vogla!”, shkroi Almeda.

Më herët, Almeda ka treguar për ndjekësit e saj se shtatzënia e dytë po i shkon ndryshe nga e para. Aktorja ka treguar se në këtë shtatzëni të dytë nuk po ndjehet aq mirë.