PREJ MUAJSH ALUDOHET PËR NJË ROMANCË ME GREZDËN/ Reagon për herë të parë Nevina Shtylla (FOTO) – AlpeGossip
PREJ MUAJSH ALUDOHET PËR NJË ROMANCË ME GREZDËN/ Reagon për herë të parë Nevina Shtylla (FOTO)

PREJ MUAJSH ALUDOHET PËR NJË ROMANCË ME GREZDËN/ Reagon për herë të parë Nevina Shtylla (FOTO)

Prej disa kohësh, moderatorja e njohur shqiptare Nevina Shtylla po aludohet për një romancë me sulmuesin e kombëtares shqiptare Eros Grezda. Gjithçka nisi disa muaj më parë pasi dyshja postuan një foto së bashku, ndërkohë që pak javë më parë Eros komentoi në foton e Nevinës disa figura sirene.

Deri më tani asnjëri prej të dyve nuk kishte reaguar në lidhje më këtë çështje deri ditën e sotme.

Pak çaste më parë, moderatorja postoi në ‘Instastory’ foton e një lajmi që mbante titullin:

Nevina dhe Joni a janë çifti perfekt?”. Sipër fotos Nevina ironizoi të gjitha lajmet që kanë aluduar seajo është në një romancë.

Ja dhe Jonin ma zbuluan. Kush është i rradhës? #edhenjëedheunisëm”, shkroi ajo.

Me një kërkim të thjeshtë, ne të “News31.al” mësuam se në fakt lajmi që ka shpërndarë bukuroshja, ka të bëjë me një artikull mbi fotot e saj në plazh, ku me emrin Jon i drejtohen detit. Por duket se të gjithë këtë, Nevina e bëri për të hedhur poshtë zërat se ajo është në një lidhje. Mesa duket mes saj dhe Eros Grezdës ekziston vetëm shoqëri e mirë.