SHENJAT QË DUHEN TË KENË KUJDES/ Astrologia e njohur paralajmëron: Një flirt i ri për ju – AlpeGossip
SHENJAT QË DUHEN TË KENË KUJDES/ Astrologia e njohur paralajmëron: Një flirt i ri për ju

SHENJAT QË DUHEN TË KENË KUJDES/ Astrologia e njohur paralajmëron: Një flirt i ri për ju

Dashi

Sot keni mundesine te merrni inisiativa qe te bini ne sy dhe te perparoni ne nje ceshtje personale. Bllokimi i diteve te fundit nga problemet familjare po lehtesohet.

Demi

Kriza qe ka pushtuar shtepine apo familjen tuaj do ishte mire te manaxhohej duke ju larguar debateve dhe sqarimeve te merzitshme. Sot duhet te mereni me punen dhe shendetin tuaj.

Binjaket

Do merrni nje lajm qe ju jep nje mundesi te arte ne keto dite shpenzimesh dhe dhenie llogarish apo presioni qe keni kaluar ne marrdheneiet me te tjeret.

Gaforrja

Situata rreth jush e rremujshme nuk do ta pengoj sot te kaloni ne anen tjeter te lumit pa u lagur dhe pa u mbytur ne thellesine e problemeve.

Luani

Nje dite e gezueshme per nje udhetim apo per nje plan qe mbart edhe nje clirim ligjor apo clirim nga nje marrdhenie e veshtire personale. Tashme keni nje flirt te ri.

Virgjeresha

Shpirterisht do ndjeni nje ndryshim i cili ju ekspozon me shume ne rrezikun e shprehejes se ndjenjave apo ndergjegjesimit per te drejtat tuaja ne nje marrdhenie te rendesishme personale. Por ju bene me te pavarur dhe te lire.

Peshorja

Perball jush jane vendosur forca qe kerkojne ndryshimin pasi ju kishte mbuluar aroganca e tepruar. Por nje hapje dhe nje clirmim shpirteror ju vjen nga nje person qe ju do dhe ju tregon rrugen e dashurise.

Akrepi

Duhet te ndjeheni me te dashuruar me punen megjithese po mendoni se nuk po ju vleresojne aq sa ju e meritoni. Por mjafton qe ju ta ngrini veten tuaj aty ku te tjeret kane frike t’ju shohin.

Shigjetari

Sot do donit te gjenit pak harmoni ne nje marrdhenie erotike dhe te cliroheshit nga ana e erret e jetes suaj qe ju ka futur ne mendime pesimiste dhe pa te ardhme te ndritshme.

Bricjapi

Ju duhet te beni rolin e mire te familjarit ne kete dite qe te ndihmoni dike te afert te shohi driten tuaj dhe te gjej rrugen e duhur drejt sherimit shpirteror dhe fizik.

Ujori

Jeni ne kerkim te apsurdes e cila ju vjen e thjeshtezuar ne nje person qe di t’ju dashuroj dhe t’ju beje te kuptoni diferencen midis dashurise dhe pseudodashurise.

Peshqit

Nuk duhet te lini menjane disa kerkesa personale per pasurim shpirteror vetem se dikujt qe njihini i ka dal per keq investimi ne nje person delikat dhe te pafuqishem.