MODELJA SERBE I HABITI TË GJITHË/ Publikoi FOTON e Roza Latit në Instagram dhe… – AlpeGossip
MODELJA SERBE I HABITI TË GJITHË/ Publikoi FOTON e Roza Latit në Instagram dhe…

MODELJA SERBE I HABITI TË GJITHË/ Publikoi FOTON e Roza Latit në Instagram dhe…

Modelja e njohur serbe Soraja Vucelic ka publikuar në instagramin e saj një foto të Roza Latit ku ajo është bërë si Marilyn Monroe.

Ajo me shumë gjasa e ka gjetur foton në internet dhe thjesht e ka postuar pa e ditur se vajza në foto është një shqiptare.

Sorja është bërë mjaft e njohur për shkak të lidhjes së dashurisë që ajo ka pasur me futbollistin Neymar.

Në komentet e fotos shikohen mjaft persona që kanë bërë ‘tag’ Rozën.