“U MARTUA SHTATZËNË”/ Njihuni me burrin e Rudina Hajdarit që e dashuroi në adoleshencë (FOTO) – AlpeGossip
“U MARTUA SHTATZËNË”/ Njihuni me burrin e Rudina Hajdarit që e dashuroi në adoleshencë (FOTO)

“U MARTUA SHTATZËNË”/ Njihuni me burrin e Rudina Hajdarit që e dashuroi në adoleshencë (FOTO)

Rudina Hajdari është një nga femrat më active në politikën shqiptare, sidomos kohët e fundit. Por edhe pse ajo është munduar ta mbajë sa më private jetën e saj intime, ne kemi mësuar se kush është partneri, me të cilin Rudina ndan 15 vitet e jetës së saj.

Ai është Muçjo Demiraj, një biznesmen në fushën e investimeve. Demiraj jeton në Amerikë, edhe pas kthimit të Hajdarit në Shqipëri, ku po vazhdon misionin e të atit, Azem Hajdarit.

Dyshja janë njohur kur ishin adoleshentë, Rudina ishte vetëm 16 vjeçe, e Muçjoni 18.

Ata janë kurorëzuar në një dasmë në New-York, dhe siç duket nga fotot Rudina ishte shtatzënë në atë periudhë.

Rudina dhe Muçjo tashmë janë prindër të një vajze 2-vjeçe, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Sihana.