SUPER SEKSI NË BIKINI/ Agnesa publikon foto nga pushimet – AlpeGossip
SUPER SEKSI NË BIKINI/ Agnesa publikon foto nga pushimet

SUPER SEKSI NË BIKINI/ Agnesa publikon foto nga pushimet

Agnesa Vuthaj si dhe shumica e yjeve kanë preferuar ditët e para të muajit shtator për të kaluar pushimet.

Ish-missi përmes postimit të një fotoje në llogarinë e saj në instagram ka treguar se po shijon detin.

Me një fustan të shkurtër veror e një kapele ajo duket tejet sensuale teksa ka pozuar në një anije.Agnesa vazhdon të jetë një nga misset më të suksesshme që kanë prezantuar Kosovën.