KLODI FESTON DITËLINDJEN/ Zaimina Vasjari e uron me foton e rrallë (FOTO) – AlpeGossip
KLODI FESTON DITËLINDJEN/ Zaimina Vasjari e uron me foton e rrallë (FOTO)

KLODI FESTON DITËLINDJEN/ Zaimina Vasjari e uron me foton e rrallë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimian Vasjari prej kohësh tashmë ka bërë publike lidhjen e saj me partnerin Klodi  me të cilin ka edhe një vajzë që quhet Khloe. Ajo është treguar mjaft diskrete dhe rrallëherë ka publikuar foto me Klodin i cili siç duket do të qëndrojë sa më larg vëmendjes mediatike.

Mirëpo, dita e sotme është shumë e veçantë për familjen e Zaiminës pasi Klodi feston ditëlindjen. Zaimina ka publikuar një foto të rrallë me të ku të dy shihen në pishinë dhe ka bërë një urim publik për të.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar Zaimina ndërkohë që shihet së bashku me Klodin duke mbajtur në dorë gotat e shampanjës.