E KANË BËRË ME FJALË/ Beatrixi dhe Anxhelina sapo bënë XING me këtë detaj në veshje (FOTO) – AlpeGossip
E KANË BËRË ME FJALË/ Beatrixi dhe Anxhelina sapo bënë XING me këtë detaj në veshje (FOTO)

E KANË BËRË ME FJALË/ Beatrixi dhe Anxhelina sapo bënë XING me këtë detaj në veshje (FOTO)

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, ditët e fundit vizituan së bashku Parisin ku kaluan disa momente të bukura me njëra-tjetrën dhe nuk harruan ti ndanin as me ndjekësit e tyre në Instagram.

Ngapostimet e bukurosheve, ajo çka na bën përshtypje është veshja e vajzave në fotot e fundit. Anxhelina dhe Beatrixi kanë postuar secila nga një foto ku veshja e tyre duket tepër e ngjashme.

Anxhelina duket e veshur me një xhaketë kostumi rozë të ëmbël në formën e një fustani ku vëmendjen e merr dekolteja e hapur. Ajo e ka shoqëruar fustanin me një palë vathë tepër të shëndrritshëm.

Nga ana tjetër Beatrixi postoi një foto ku dukej e veshur me një kostum të zi ku vëmendjen e merr xhaketa e cila ka deklotenë e hapur dhe modelin njësoj si të xhaketës së Anxhelinës.

Gjithashtu një ngashmëri tjetër ësht se të dyja vajzat mëngët e xhaketës i kanë treçerekshe.

Mesa duket Anxhelina dhe Beatrixi e kanë bërë me fjalë të vishen gati njësoj në rrugët e Parisit.