DEL E VËRTETA/ Largohet nga Vizon Plus, por ja ku do të zhvendoset 2XL (FOTO) – AlpeGossip
DEL E VËRTETA/ Largohet nga Vizon Plus, por  ja ku do të zhvendoset 2XL (FOTO)

DEL E VËRTETA/ Largohet nga Vizon Plus, por ja ku do të zhvendoset 2XL (FOTO)

Disa ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Turjan Hyska do të braktiste Vizion Plus, për të kaluar në një tjetër televizion. Madje u tha se ai do të merrte me vete edhe emisionin e tij, Apartamentin 2XL, së bashku me trupën e aktorëve.

Këto lajme u mohuan nga Turi dhe aktorët e Apartamenitit 2XL, mirëpo burime për Anabel.al kanë treguar se gjithçka është e vërtetë. Trupa e aktorëve të emisionit të humorit do të zhvendoset bashkë me Turin në Klan Plus, madje është realizuar edhe mbledhja e parë e stafit.

Dyshimet për këtë i rriti edhe një foto e publikuar nga aktori Julian Deda, në profilin e tij në Instagram.
“Bisedimet drejt fundit.”- shkruante ai në foton ku shfaqej i ulur në tavolinë me Turjan Hyskën.