Përloti të gjithë shqiptarët! Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
Përloti të gjithë shqiptarët! Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Përloti të gjithë shqiptarët! Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Ajo i përloti të gjithë me pjesëmarrjen e saj në reality show-n Big Brother vite më parë. Padyshim që të gjithëve ju kujtohet Eldora, e cila vuante nga talasemia dhe i preku të gjithë me historinë e saj.

Mirëpo, kjo sëmundje nuk e pengoi aspak ish-banoren që të krijonte familje. Eldora është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bën të ditur faqja e Big Brother në Instagram.

Kujtojmë se ajo ka edhe një djalë më të madh, Roanin.