IKONA E MUZIKËS POP/ FOTO: Britney Spears sapo solli “vjeshtën” me këto çizme – AlpeGossip
IKONA E MUZIKËS POP/ FOTO: Britney Spears sapo solli “vjeshtën” me këto çizme

IKONA E MUZIKËS POP/ FOTO: Britney Spears sapo solli “vjeshtën” me këto çizme

Ajo ka goditur skenën gjatë turneut të saj në Piece Of Me. Megjithatë, Britney Spears u shfaq larg nga skena në një moment kur shijoj një darkë në restaurantin La Society në zonën e Saint German në Paris, të hënën, një ditë para shfaqjes së ardhshme. Ylli i hitit Sometimes kishte veshur një bluzë ngjyrë trëndafili dhe një palë xhinse, me çizme të gjata lëkure.