ELIA ZAHARIA I RIKTHEHET KINEMATOGRAFISË/ Publikon detaje nga xhirimet (FOTO) – AlpeGossip
ELIA ZAHARIA I RIKTHEHET KINEMATOGRAFISË/ Publikon detaje nga xhirimet (FOTO)

ELIA ZAHARIA I RIKTHEHET KINEMATOGRAFISË/ Publikon detaje nga xhirimet (FOTO)

Elia Zaharian e njohim si aktore të suksesshme të teatrit dhe kinemasë, por edhe si bashkëshorten e Princ Leka II. Pasi e kemi parë të bëhet pjesë e shumë shfaqjeve teatrale, ajo është rikthyer sërish në një projekt kinematografik që mban emrin “Liqeni im”.

Pak minuta më parë Elia ka publikuar një foto nga sheshxhirimi dhe ka zbuluar se regjisori i filmit është Gjergj Xhuvani. Siç edhe ajo shkruan shumë shpejt filmi do transmetohet në kinema.